Korstna ladumine

Korstna ladumine Raplamaal

Korstna ladumine usalda oma ala meistritele - vaid nii kindlustad omale südamerahu, muretsemata tuleohutuse pärast. Korsten peab olema laotud nõuetekohaselt - seest sile, ilma konarusteta, sirge, pits peab olema korrektse kõrgusega jne.

Korstnapitsi ladumine õigete materjalidega

Selleks, et korstnapitsid püsiksd terved ja ei laguneks on vaja valida sobivad materjalid. Näiteks kahel punasel telliskivil võib olla väga suur materjali vahe - ühed kestavad kaua, teised ei kannata sugugi külma ja lagunevad juba paari aastaga. Kui soovid, et korsten kestaks kaua, siis usalda korstnapitsi ladumine ja sobivate materjalide valik meie spetsialistidele.

Korstna ladumine ja sellega seoses tehtava vead

Liiga madalaks ehitatud katusel olev korsten mõjutab tõmmet. Tõmmet mõjutab palju ka korstnalõõr, mis läheb ülevalt laiemaks. See häirib suitsugaasi korralikku liikumist. Samuti peab korsten olema seest sile. Vastasel juhul võivad tekkida tõmmet halvendavad keerised.

Miks tellida korstna ladumine TK Katused OÜ-st?

Korstna ladumine teostatakse meie kogenud töömeeste poolt. Meile on oluline kvaliteet ja tähtaegadest kinnipidamine. Lähtume heast ehitustavast ning oleme paindlikud klientide soovide suhtes.

Katusetööd Raplamaal

TK Katused OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Meie põhitegevuseks on katusetööd Raplamaal, sealhulgas vanade viilkatuste renoveerimine. Paigaldame vihmaveesüsteeme, turvatooteid, profiiliplekke, laineplaate ja katuseaknaid. Soojustame ja ehitame fassaade ning valtsplekk katuseid, samuti tegeleme korstna ladumisega. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja tähtaegselt valmivat ehitusteenust nii praegustele kui ka tulevastele klientidele. Lähtume heast ehitustavast ning oleme paindlikud klientide soovide suhtes.