Valtsplekk katuste ehitamine

Valtsplekk katuste ehitamine Raplamaal

Valtsplekk katuste ehitamine tasub jätta kogenud ehitajate hooleks. Valtsplekk katus ehk teisisõnu ka plekk katus on üks vastupidavamaid katuseid. Valtsplekk katus on omas hinnaklassis just tänu oma vastupidavusele parim valik.

Valtsplekk katuste ehitamine tagab hea tormikindluse, sest tormituultel pole lihtsalt kuskilt tuult alla võtta ja katus tormiga minema ei lenda. Valtsplekk katuse kinnitusi ei kruvita läbi pleki - seega pole valtsplekk katuses ka auke.

Valtsplekk katus on kaalult kerge ja sobib seega suurepäraselt kasutamiseks vanade majad renoveerimisel.

Valtsplekk katuste ehitamine sobib ka keerukamatele katustele

Katuse keerukas kuju ei ole valtsplekk katuse puhul probleemiks. Valtsplekk katus paigaldatakse täpselt katuse kuju järgi, moodustades veekindla kihi. Keerukate katuste puhul on valtsplekk katuste ehitamine parim valik.

Miks jätta valtsplekk katuste ehitamine TK Katused OÜ hooleks?

Valtsplekk katuste ehitamine toimub meie kogenud töömeste poolt. Meile on oluline kvaliteet ja tähtaegadest kinnipidamine. Lähtume heast ehitustavast ning oleme paindlikud klientide soovide suhtes.

Katusetööd Raplamaal

TK Katused OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Meie põhitegevuseks on katusetööd Raplamaal, sealhulgas vanade viilkatuste renoveerimine. Paigaldame vihmaveesüsteeme, turvatooteid, profiiliplekke, laineplaate ja katuseaknaid. Soojustame ja ehitame fassaade ning valtsplekk katuseid, samuti tegeleme korstna ladumisega. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja tähtaegselt valmivat ehitusteenust nii praegustele kui ka tulevastele klientidele. Lähtume heast ehitustavast ning oleme paindlikud klientide soovide suhtes.