Katuseakende paigaldus

Katuseakende paigaldus Raplamaal

Katuseakende paigaldust pakume erinevatesse katusematerjalidesse meie pädevate paigaldajate poolt. Katuseakende paigaldust pakume nii katusetööde käigus kui ka eraldi juba olemasolevale katusele.

Katuseakende paigaldamine on tänapäeval laialt levinud viis kuidas tuua tuppa rohkem valgust ning võimalust tuba tuulutada. Katusealuste pindade väljaehitamine võib olla mõningatel juhtudel soodsaim elamispinna suurendamise moodus. Pimedatest pööningutest on järjest enam saamas kaunid ja valgusküllased toad, seda kõike katuseakende paigalduse abil.

Katuseakende paigalduse alustõed

Katuseaknal on kolm põhifunktsiooni - väljavaate võimaldamine, valguse tuppa toomine ja tuulutamine. Sõltuvalt ruumi omadustest peaks valima sobivad katuseakende mõõdud, asukohad ja arvu. Sobivaim asukoht katuseakna paigaldamiseks on seal kus soovitakse valgust saada või kus on kõige parem vaade. Arvatakse, et katuseakende klaaspind võiks moodustada umbes 15% ruumi põrandapinnast. Katuseakende paigaldusel peaks silmas pidama ka seda, et näiteks mitu ühtlase vahega paigaldatud katuseakent annavad rohkem valgust kui üks suur sama klaaspinnaga katuseaken.

Kvaliteet

Meie poolt paigaldatud katuseaknad on kvaliteetsed, mugavad kasutada ja peavad sooja.

Miks tellida katuseakende paigaldus TK Katused OÜ-st?

Katuseakende paigaldust teostavad meie kogenud töömehed. Meile on oluline kvaliteet ja tähtaegadest kinnipidamine. Lähtume heast ehitustavast ning oleme paindlikud klientide soovide suhtes.

Katusetööd Raplamaal

TK Katused OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Meie põhitegevuseks on katusetööd Raplamaal, sealhulgas vanade viilkatuste renoveerimine. Paigaldame vihmaveesüsteeme, turvatooteid, profiiliplekke, laineplaate ja katuseaknaid. Soojustame ja ehitame fassaade ning valtsplekk katuseid, samuti tegeleme korstna ladumisega. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja tähtaegselt valmivat ehitusteenust nii praegustele kui ka tulevastele klientidele. Lähtume heast ehitustavast ning oleme paindlikud klientide soovide suhtes.