Katuste turvaelementide paigaldus

Katuste turvaelementide paigaldus Raplamaal

Katuste turvaelementide paigaldusele tasuks mõelda juba katuse ehitamise käigus, sest turvaelementide hiljem lisamine osutub tunduvalt kallimaks. Kui katuste turvaelementide paigaldus toimub juba valmis katusele, siis on tihti tarvis üle vaadata ka katuse kandekonstruktsioonid.

Katuste turvaelementide paigalduse käigus paigaldatavad elemendid

Katuste turvaelementide paigalduse käigus paigaldatakse näiteks: turvasiinid, turvapiirded, katuseredelid, katusesillad ja lumetõkked.

Katuseredeli ja katusesilla paigaldamine tagavad katusele mugava ja turvalise ligipääsu katusele katuseluugiava tegemata. Katusesilla paigaldamine on suureks abiks ka korstnapühkijale.

Lumetõkete paigaldamine kaitseb lume eest hoonest mõõduvaid inimesi ja vihmaveerenne.

Katuse turvatooted - hea majaomaniku kohustus

Katuse turvatooted paigaldatakse, et tagada ohtus nii katusel kui katuse all liikudes. Tuleohutusnõuete kohaselt peab olema maja korstnale ohutu ja aastaringselt kasutatav juurdepääs. Katuse turvaelementide paigaldus on iga hea majaomaniku kohustus, sest see tagab ohutuse.

Miks tellida katuste turvaelementide paigaldus TK Katused OÜ-st?

Katuste turvaelementide paigaldust teostavad meie kogenud töömehed. Meile on oluline kvaliteet ja tähtaegadest kinnipidamine. Lähtume heast ehitustavast ning oleme paindlikud klientide soovide suhtes.

Katusetööd Raplamaal

TK Katused OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Meie põhitegevuseks on katusetööd Raplamaal, sealhulgas vanade viilkatuste renoveerimine. Paigaldame vihmaveesüsteeme, turvatooteid, profiiliplekke, laineplaate ja katuseaknaid. Soojustame ja ehitame fassaade ning valtsplekk katuseid, samuti tegeleme korstna ladumisega. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja tähtaegselt valmivat ehitusteenust nii praegustele kui ka tulevastele klientidele. Lähtume heast ehitustavast ning oleme paindlikud klientide soovide suhtes.