Vihmaveesüsteemide paigaldus

Vihmaveesüsteemide paigaldus Raplamaal

Vihmaveesüsteemide paigaldus hoonele on vajalik, et katuselt vesi maha juhtida. Vihmaveesüsteemide paigaldusel peame silmas, et veekoormus jaotuks vihmaveesüsteemi osade vahel võimalikult ühtlaselt.

Mõõtmine

Enne vihmaveesüsteemide paigaldust teostame vajalikud mõõtmised. Vastavalt mõõtudele tellime sobivas pikkuses räästarennid, et vältida jätkukohti või liigset materjali kadu.

Vihmaveesüsteemide paigaldus kvaliteetsete materjalidega

Vihmaveesüsteemide paigaldusel kasutame vaid kvaliteetset toorainet. Tooraine on veidi paksem kui katuseplekk, kahepoolse kattega ja pehmem, et sellest vormuksid sujuvalt kumerpinnad. Paigaldame vihmaveesüsteeme vastaval tootjapoolsetele nõuetele, et tagada garantii.

Miks tellida Vihmaveesüsteemide paigaldus TK Katused OÜ-st?

Vihmaveesüsteemide paigaldust teostavad meie kogenud töömehed. Meile on oluline kvaliteet ja tähtaegadest kinnipidamine. Lähtume heast ehitustavast ning oleme paindlikud klientide soovide suhtes.

Katusetööd Raplamaal

TK Katused OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Meie põhitegevuseks on katusetööd Raplamaal, sealhulgas vanade viilkatuste renoveerimine. Paigaldame vihmaveesüsteeme, turvatooteid, profiiliplekke, laineplaate ja katuseaknaid. Soojustame ja ehitame fassaade ning valtsplekk katuseid, samuti tegeleme korstna ladumisega. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja tähtaegselt valmivat ehitusteenust nii praegustele kui ka tulevastele klientidele. Lähtume heast ehitustavast ning oleme paindlikud klientide soovide suhtes.