Plekk- ja puitfassaadi ehitus ja soojustus

Fassaadi ehitus ja soojustamine Raplamaal

Fassaadi ehitus kogenud ehitajate poolt tagab nii vastupidavuse kui ka maja kauni välimuse. Ehitame ja soojustame plekkfassaade ja puitfassaade. Uue fassaadi ehitus või soojustamine kaitseb hoonet ilmastiku eest, parandab soojapidavust ning suurendab kinnisvara turuväärtust. Fassaadi soojustamine aitab kõvasti kokku hoida ka küttekuludelt.

Puitfassaadi soojustamine

Puit on hingav materjal, mis annab majale kauni välimuse. Puitfassaad mitte ei näe vaid kaunis välja vaid on ka väga loodussõbralik materjal. Kui käsil on puitfassaadi soojustamine peab arvestama sellega, et puit kaetaks ka kvaliteetse ja sobiva pinnakattega - vaid nii püsib hea tulemus kõige kauem. Samuti peab arvestama, et puitfassaadi on tarvis hiljem õigel ajal ka hooldada.

Plekkfassaadi soojustamine

Plekkfassaad on väga vastupidav ning seda kasutatakse enamasti hoonetel, mille välisilme väga suurt rolli ei mängi. Näiteks tasub mõelda plekkfassaadi ehitusele erinevate tööstus- ja tootmishoonete puhul. Plekkfassaadi ehitusel saab määravaks plekkfassaadi soojustamine - see peab olema tehtud korrektselt, et vältida suuri küttekulusid. Kui plekkfassaadi hooldada õigesti ja õigel ajal, siis võib see kesta aastakümneid.

Miks tellida fassaadi ehitus ja soojustamine TK Katused OÜ-st?

Fassaadi ehitust teostavad meie kogenud töömehed. Meile on oluline kvaliteet ja tähtaegadest kinnipidamine. Lähtume heast ehitustavast ning oleme paindlikud klientide soovide suhtes.

Katusetööd Raplamaal

TK Katused OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Meie põhitegevuseks on katusetööd Raplamaal, sealhulgas vanade viilkatuste renoveerimine. Paigaldame vihmaveesüsteeme, turvatooteid, profiiliplekke, laineplaate ja katuseaknaid. Soojustame ja ehitame fassaade ning valtsplekk katuseid, samuti tegeleme korstna ladumisega. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja tähtaegselt valmivat ehitusteenust nii praegustele kui ka tulevastele klientidele. Lähtume heast ehitustavast ning oleme paindlikud klientide soovide suhtes.