Profiilpleki paigaldus

Profiilpleki paigaldus Raplamaal

Profiilpleki paigaldus tagab katuse hea veepidavuse, tuulepidavuse ning ventilatsiooni. Meie jaoks on oluline, et profiilpleki paigaldus oleks kvalittetne, nii et katus peaks vastu iga ilmaga - päike, lumi, erinevad temperatuurid, vihm ja tuul.

Enne profiilpleki paigaldust

Enne profiilpleki paigaldust teostame korrektse katuse mõõtmise. Misjärel arvutatakse välja vastavalt katuse mõõtudele ja kujule kui palju paane on vaja. Enne paigaldust kontrollime ka seda kas aluskatus vastab nõuetele. Vanemate majade puhul on tarvis vajadusel ka kogu konstruktsiooni korrigeerida.

Tuulutus ja ventilatsioon

Profiilpleki paigaldamisel peame silmas ka korrektset tuulutust ja ventilatsiooni. Õhk peab katusekatte all ja peal saama vabalt liikuda.

Miks tellida profiilpleki paigaldus TK Katused OÜ-st?

Profiilpleki paigaldust teostavad meie kogenud töömehed. Meile on oluline kvaliteet ja tähtaegadest kinnipidamine. Lähtume heast ehitustavast ning oleme paindlikud klientide soovide suhtes.

Katusetööd Raplamaal

TK Katused OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Meie põhitegevuseks on katusetööd Raplamaal, sealhulgas vanade viilkatuste renoveerimine. Paigaldame vihmaveesüsteeme, turvatooteid, profiiliplekke, laineplaate ja katuseaknaid. Soojustame ja ehitame fassaade ning valtsplekk katuseid, samuti tegeleme korstna ladumisega. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja tähtaegselt valmivat ehitusteenust nii praegustele kui ka tulevastele klientidele. Lähtume heast ehitustavast ning oleme paindlikud klientide soovide suhtes.