Laineplaadi paigaldus

Laineplaadi paigaldus Raplamaal

Laineplaadi paigaldus tagab katuse loomuliku niiskusregulatsiooni ja vähendab tunduvalt kondensvee kogunemise tõenäosust plaadi alla. Laineplaadid on valmistatud kiudtsemendist, mis teeb need tulekindlaks ning kõrgetel temperatuuridel need ei plahvata.

Kestab kaua

Kui laineplaadi paigaldusel katta see kahekordse värvikihiga moodustub plaatidele UV-kiirgusele vastupidav värvikile. See tagab, et katuse värv ei tuhmu päikesega nii kiiresti. Laineplaat on ka üldiselt väga vastupidav ilmastikutingimustele - olgu siis tegu päikesekiirguse, vihma või tuulega.

Orgaaniline

Laineplaadi paigaldusel tekkivad jäätmed saab suunata korduvkasutusse. Seda materjali saab suurepäraselt tootmises taaskasutada.

Miks tellida laineplaadi paigaldus TK Katused OÜ-st?

Laineplaadi paigaldust teostavad meie kogenud töömehed. Meile on oluline kvaliteet ja tähtaegadest kinnipidamine. Lähtume heast ehitustavast ning oleme paindlikud klientide soovide suhtes.

Katusetööd Raplamaal

TK Katused OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Meie põhitegevuseks on katusetööd Raplamaal, sealhulgas vanade viilkatuste renoveerimine. Paigaldame vihmaveesüsteeme, turvatooteid, profiiliplekke, laineplaate ja katuseaknaid. Soojustame ja ehitame fassaade ning valtsplekk katuseid, samuti tegeleme korstna ladumisega. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja tähtaegselt valmivat ehitusteenust nii praegustele kui ka tulevastele klientidele. Lähtume heast ehitustavast ning oleme paindlikud klientide soovide suhtes.